Webinar – Zarządzanie zasobami w czasach niepewności – 25 kwietnia g. 11.00

16 kwietnia 2024

Zapraszamy Państwa na webinar, podczas którego przedstawimy syntezę rozwiązań naszych klientów, którzy dzięki właściwemu planowaniu i przygotowaniu potrafili opracować strategię zarządzania zasobami w czasach niepewności dającą im przewagę na obecnym, bardzo zmiennym rynku. 

Link do rejestracji TUTAJ

Każdy z nas, pracujących w branży usług profesjonalnych, czy to w kancelarii prawnej, podatkowej czy w firmie tworzącej oprogramowanie, czy opracowującej nowe technologie czy leki, widzi, jak silnie wahania koniunktury wpływają na naszą rzeczywistość biznesową.  

Czasy taniego pieniądza minęły. Czasy strategii wzrostu za wszelką cenę też już są za nami. Teraz tym co wyróżnia liderów rynku jest racjonalne podejście do zarządzania zasobami. Nie mówimy jedynie o kapitale czy infrastrukturze, ale również o tym jak firmy podchodzą do rozwoju kompetencji swoich pracowników, by Ci, którzy efektywnie realizowali swoje obowiązki w wąskiej grupie zadań mogli płynnie przechodzić między projektami i wypełniać inne role.  

Zapraszamy na webinar.  Spotkanie poprowadzi Tomasz Wachla, Dyrektor sprzedaży i marketingu w Todis Consulting, Gościem Specjalnym będzie Michalina Chmielewska - Senior People & Culture Specialist, HR Team Leader w Mirumee - software house - partnerem technologicznym dla klientów z całego świata i różnych branż (m.in. ecommerce, medtech, printing, innovations), który zajmuje się kompleksowym wykonaniem projektu (tech development+product design).

Tomasz Wachla -  jest dyrektorem działu handlowego i działu marketingu. Przez lata wspierał liczne firmy w budowaniu efektywnych procesów pozyskiwania leadów sprzedażowych oraz optymalizacji procesu sprzedaży w firmach IT. Swoją wiedzę zdobył m.in. podczas studiów Executive MBA na Polskiej Akademii Nauk i w trakcie licznych projektów konsultingowych, w których brał udział. 

Michalina Chmielewska - zarządzanie poprzez rozumienie relacji międzyludzkich jest moją profesją z pasji i wykształcenia. Jako liderka działu HR staram się wypełnić przestrzeń między potrzebami pracowników a celami biznesowymi, tworząc środowisko, w którym obie te sfery dobrze się rozumieją i rozwijają. Poza tym aktywnie współtworzę event Recruitment Beer, zrzeszający entuzjastów obszarów HR, rekrutacji i Employer Brandingu.

Partnerem medialnym wydarzenia jest portal www.erp-view.pl

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis