Zostań rekinem biznesu, rozgryź strategię marketingową rynkowych liderów!


Mamy dla Was wyjątkową okazję, która otwiera drzwi do sukcesu w biznesie. Przedstawiamy nasz najnowszy raport dla firm consultingowych z 2023 roku, który dostarcza drogowskazów do odnalezienia klucza do strategii marketingowej liderów na rynku. Nasz raport ukazuje najskuteczniejsze kroki, które można podjąć, aby osiągnąć maksymalne rezultaty w swojej branży. Już teraz pobierz nasz najnowszy raport dla firm consultingowych z 2023 roku.

...

Rozpoznaj i wyklucz trzech zabójców sprawnego zarządzania agencją reklamową!

Każdy szef chce zapewnić swoim Project Managerom jak najlepszy wgląd w szereg informacji na temat projektów tak, aby mogli oni opracować szczegółowy plan prac. Oprócz tego ważnym aspektem dla tealizacji zadań jest dostępnośc pracowników  - dzięki temu PM będzie miał możliwość alokowania zasobów i ewentualnie dostosowania/omówienia budżetu z klientem, jeśli będzie to konieczne. Zatem mamy już niezbędną wiedzę o projekcie, zaplanowaną pracę oraz dobranych odpowiednich pracowników. Czy coś może się nie udac?

Otóż może. Przyjrzyjmy się trzem 'zabójcom' dobrego zarządzania projektem oraz sprawdźmy jak ich wyeliminować. 
...

Jak ewoluowały systemy ERP i dokąd zmierzają w przyszłości. Epicor ERP

Jeśli firma oczekuje rozwoju, będzie potrzebować solidnych narzędzi, które ją wesprą i to umożliwią. Nie można dłużej samodzielnie śledzić całej sprzedaży, zamówień klientów, harmonogramów produkcji i innych niezbędnych informacji wyłącznie w arkuszach kalkulacyjnych. Niektóre niszowe narzędzia mogą działać przez pewien czas, ale w miarę skalowania zaistnieje potrzeba rozwiązania, które da pełny obraz organizacji w jednym miejscu.

Do tego właśnie służą systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP): gromadzenie w jednym interfejsie wszystkiego, co trzab wiedzieć o tym, jak działa cała firma. System ERP może nie tylko gromadzić i syntetyzować dane generowane przez każdy aspekt firmy, ale także zapewnia wgląd w obszary wymagające poprawy, dzięki czemu może ulepszyć operacje i zwiększyć produktywność.
...

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis