Aplikacje mobilne w pakiecie z oprogramowaniem. Jak wygląda korzystanie z nich, jakie są korzyści?


W dzisiejszych czasach mobilność jest już wszechobecna. Coraz większa część społeczeństwa nie wyobraża już sobie codziennego życia bez dostępu do Internetu czy urządzeń mobilnych. Biznes nie może więc pozostawać w tyle za tak powszechnie panującymi trendami. Pracownicy i menadżerowie w naturalny sposób chcą mieć możliwość łatwego i wygodnego dostępu do potrzebnych im w pracy informacji.  I podobnie jak w życiu prywatnym tak i w zawodowym sprawy chcemy załatwiać na bieżąco, tam gdzie nam jest wygodnie i wtedy gdy mamy na to czas. Nie chcemy już dzwonić na infolinie czy szukać informacji w encyklopediach. Stojąc w kolejce do kasy czy siedząc w kawiarni załatwiamy sprawy korzystając ze smartfonów. W pracy również wolimy samodzielnie docierać do informacji niż zwracać się o nią do innego działu czy też wyszukać ją w przygotowanych dla nas raportach. Zmienia się też sposób wykonywania obowiązków zawodowych, coraz częściej pracujemy zdalnie czy też w nietypowych godzinach, a to powoduje wzrost zapotrzebowania na mobilny dostęp do informacji. 

...

Czy system CRM wspomaga przedsiębiorstwa w zarządzaniu i ograniczeniu kosztów?


W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu, zarządzanie relacjami z klientami (CRM) staje się kluczowym elementem strategii każdej firmy. Systemy CRM (Customer Relationship Management) nie tylko usprawniają komunikację z klientami, ale również odgrywają znaczącą rolę w optymalizacji kosztów operacyjnych. Czy i w jaki sposób system CRM wspomaga przedsiębiorstwa w zarządzaniu i ograniczeniu kosztów? Sprawdźmy

...

System ERP dla firm świadczących usługi profesjonalne: optymalizacja zarządzania i wzrost efektywności


Współczesne przedsiębiorstwa świadczące usługi profesjonalne, takie jak agencje reklamowe, firmy konsultingowe, inżynieryjne czy kancelarie prawne, stoją przed wyjątkowymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem zasobami ludzkimi i czasem pracy. Dla takich firm kluczowe jest efektywne planowanie, monitorowanie i rozliczanie projektów, które często angażują wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Tradycyjne systemy ERP często nie spełniają tych wymagań, dlatego coraz większą popularność zyskują dedykowane rozwiązania, takie jak Maconomy oferowane przez Deltek.

...

Chmurowe Systemy ERP: maksymalna efektywność w zarządzaniu biznesem


Chmurowe systemy ERP to nie tylko nowoczesne narzędzia, ale również kluczowa inwestycja dla rozwoju każdej organizacji. Pozwalają one na kompleksowe zarządzanie zasobami firmy, integrując procesy biznesowe w jedną spójną platformę. W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, efektywność jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Jak chmurowe systemy ERP wspierają maksymalną efektywność operacyjną?

...

Sztuczna Inteligencja w Systemach ERP: Nowa era zarządzania biznesem


W dzisiejszym świecie biznesu, innowacje technologiczne odgrywają kluczową rolę w efektywnym zarządzaniu firmą. Jednym z najbardziej obiecujących trendów jest wykorzystanie Sztucznej Inteligencji w systemach do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Integracja SI w systemach ERP otwiera drzwi do nowych możliwości optymalizacji procesów biznesowych i maksymalizacji efektywności. W jaki sposób sztuczna inteligencja rewolucjonizuje funkcjonowanie systemów ERP i jakie korzyści niesie dla firm?

...

Ewolucja systemu ERP w przedsiębiorstwie – upgrade czy zmiana?


Systemy Enterprise Resource Planning (ERP) stanowią nieodłączny element współczesnych przedsiębiorstw, umożliwiając integrację procesów biznesowych, zarządzanie zasobami oraz usprawnienie operacji na wielu poziomach. Jednakże, wraz z postępem technologicznym i zmieniającymi się wymaganiami rynku, konieczne staje się dostosowanie systemów ERP do nowych potrzeb. W takiej sytuacji przed firmami pojawia się pytanie: czy lepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie upgrade'u obecnego systemu czy też dokonanie zupełnej zmiany na nowy?

...

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis