Webinarium „Co zrobić, by ktoś inny zapłacił za Twojego ERP”? Już 19 marca o g. 11.00!

05 marca 2024

Zapraszamy na webinarium dotyczące najlepszych praktyk przy wdrożeniach systemów ERP. Ile kosztuje mnie dobrze wdrożony system ERP po roku od wdrożenia? Na to pytanie, i wiele innych, odpowiemy na naszym spotkaniu oraz opowiemy, w jaki sposób zdobyć dofinansowanie do wdrożenia i jak je dobrze przeprowadzić.

Kliknij poniżej aby zapisać się na webinar

Na spotkaniu będziemy m.in. omawiać dlaczego w rozwijających się firmach zaczyna pojawiać się konieczność wspierania się narzędziami informatycznymi przy zarządzaniu nowoczesną organizacją świadczącą usługi profesjonalne. Przekażemy również, jakie korzyści – czysto finansowe, może przynieść dobre wdrożenie systemu ERP oraz co zrobić by za taki system w praktyce nie zapłacić.  

Webinarium będzie prowadzone przez specjalistów firmy Todis Consulting Group oraz ADM Group.

Nasi prelegenci:

Tomasz Wachla - Todis Consulting - jest dyrektorem działu handlowego i działu marketingu. Przez lata wspierał liczne firmy w budowaniu efektywnych procesów pozyskiwania leadów sprzedażowych oraz optymalizacji procesu sprzedaży w firmach IT. Swoją wiedzę zdobył m.in. podczas studiów Executive MBA na Polskiej Akademii Nauk i w trakcie licznych projektów konsultingowych, w których brał udział. 

Michał Zdanowicz, ADM Group - doświadczony  koordynator  i analityk biznesowy.  Od  wielu lat skutecznie wspiera  Klientów  w zakresie pozyskiwania finansowania ze źródeł zewnętrznych z pomocą publiczną.  Odpowiedzialny za projekty przygotowywane w konkursach ogłaszanych m.in. Przez NCBiR, PARP,  BGK, UM, ARP i inne. Posiada również bogate doświadczenie w nawiązywaniu i koordynacji  współpracy w ramach wielopodmiotowych i międzynarodowych projektów doradczych, zarówno  związanych z dotacjami, jak i wsparciem w internacjonalizacji polskich przedsiębiorstw na rynkach  zagranicznych m.in. W Skandynawii, GB i USA.

Partner medialny wydarzenia: erp-view.pl

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis