Pierwsza konferencja Deltek Insight 2020 Virtual już za nami!

05 listopada 2020

Pomimo tego, iż było to wydarzenie online, firma Deltek doceniła sukcesy swych klientów, organizując wirtualną ceremonię wręczenia nagrody za Najbardziej Wartościowy Projekt roku 2020. Korzystając z rozwiązania Deltek,  przedsiębiorstwa oparte na projektach zademonstrowały, jak usprawniły procesy biznesowe, wprowadziły innowacje i zwiększyły rentowność. Nagrody zostały przyznane w określonych branżach firmom z całego świata - zatrudniającym od 15 do 120 000 pracowników. Wręczenie szklanych statuetek uświetnił występ talentów podczas pierwszego w historii konkursu Mam Talent Deltek Project Nation.

Najważniejsze przesłanki tegorocznego spotkania:

 1. Zaangażowanie firmy Deltek w sukces projektów jest niezachwiane

Podczas otwierającego czatu prezes i dyrektor generalny Deltek, Mike Corkery, omówił strategię firmy i bieżące priorytety na rok 2020 oraz zapewnił, że nie zmieniły się one, pomimo wyzwań związanych z pandemią Covid-19 i obecną niepewnością gospodarczą. Firma Deltek zainwestowała w swój zespół i rozwiązania, zapewniając swym klientom narzędzia i zasoby, które będą wsparciem w tych niepewnych czasach.

 1. Innowacja napędza transformację cyfrową

Wspólnym tematem obu dni Virtual Deltek Insight były innowacje systemowe, wspierające cyfrową transformację poprzez wdrażanie nowych technologii. Warren Linscott, wiceprezes firmy Deltek ds. Strategii Produktowej, wyjaśnił, iż strategia innowacji produktów nie uległa spowolnieniu podczas pandemii. „Szukaliśmy możliwości zmiany naszego planu innowacji w miarę rozwoju pandemii, aby zapewnić jak największą jakość, skalowalność oraz wydajność, by zaspokoić aktualne potrzeby klientów”.

Wszystkie sesje tegorocznej konferencji są dostępne pod tym linkiem, po wcześniejszym zalogowaniu się.

Wybrane sesje i tematy, które cieszyły się największą popularnością:

DELTEK Maconomy

 • Maconomy iAccess – prosty, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika

Słuchacze poznali najnowsze osiągnięcia w iAccess oraz poznali korzyści używania interfejsu internetowego. Przedstawiono także podstawowe możliwości i nowe funkcje, w tym czat, nowy pulpit nawigacyjny projektu oraz dodatkowe przestrzenie robocze.

 • Nowy poziom kontroli projektu - ograniczanie kosztów

Sesja dotyczyła nowości w rozbudowie aplikacji planującej zasoby - People Planner oraz narzędzi umożliwiających jak najdokładniejsze określenie planów projektowych, monitorowanie, szybką reakcję na wszelkie zmiany zachodzące w projekcie oraz bardziej strategiczne podejście do zarządzania wydajnością w organizacji.

Zarządzanie informacjami o projekcie

 • Poznaj Deltek PIM (Product Information Management)

Jak szef reaguje na zmianę w krajobrazie informacyjnym swojej firmy? Deltek PIM umożliwia zespołom przejście na cyfrową transformację od zarządzania dokumentami, pocztą e-mail po przepływ pracy i usprawnianie procesów.

 • Deltek PMI Smart

Ta sesja dotyczyła możliwości reorganizacji biznesu za pomocą narzędzi PMI tak, by zwiększyć produktywność pracowników i, co za tym idzie, uprościć prowadzenie firmy.

 • Wyzwania związane z zarządzaniem pocztą e-mail

Uczestnicy panelu mieli okazję dowiedzieć się, jak PMI pomaga efektywnie zarządzać pocztą firmową i jak można zautomatyzować ten proces by ułatwić użytkownikom komunikację.

DELTEK Workbook i Conceptshare

 • Najlepsze praktyki Planowania Zasobów

„Właściwy dobór zasobów” to częste i niewygodne zadanie w branży kreatywnej. W tej sesji słuchacze dowiedzieli się, jak ważne jest umożliwienie menedżerom zasobów odgrywania bardziej wpływowej roli w optymalizacji planowania i wykorzystania środków.

 • Wyeliminuj ból głowy związany z Timesheetami pracowników

Sesja dotyczyła najlepszych praktyk branżowych dotyczących zarządzaniem zadaniami oraz czasem pracy pracowników tak, by zapewnić komfort pracy użytkownikom jednocześnie oszczędzając ich czas.

Materiały są dostępne online do 31 grudnia br. Zapraszamy po więcej informacji: http://www.deltek.com

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik  Dziękujemy za zainteresowanie!

  Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

  Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

  Pozdrawiamy,

  Zespół Todis