Ułatwione dostarczanie plików w RamBase Cloud ERP dzięki nowej funkcji file share

28 września 2022

Wszyscy byliśmy w tej sytuacji: pobieranie i ponowne ładowanie dokumentów jeden po drugim, problem z załącznikami do e-maili, które są zbyt duże, aby je wysłać, gubienie się w łańcuchach e-maili. To frustrujące! 

File Share jest częścią zarządzania dokumentacją RamBase i odpowiedzią na powszechny problem: czasami chcesz po prostu przekazać pliki bez kłopotu. File Share oferuje możliwości zewnętrznego udostępniania plików, aby dzielić się pakietami dokumentów bezpośrednio z systemu RamBase ze swoimi partnerami, sprzedawcami i klientami.

POLISH-FileShare-desktop

Bezpieczny portal dokumentów
Wyeliminuj duże załączniki do wiadomości e-mail i problemy z bezpieczeństwem, dzięki bezpiecznemu przechowywaniu w chmurze. Portal zapewnia przegląd Twojej dokumentacji udostępnianej bezpośrednio z RamBase. Dzięki portalowi File Share, można podejrzeć typy plików, w tym PDF, obrazy, Excel, TXT i rysunki CAD bez, pobierania pojedynczego pliku.

POLISH-Sharelink-Fileshare-2

Bezpieczne przesyłanie plików za pomocą udostępnianych linków
Niech wszyscy wiedzą, co się dzieje. Współdzielona przestrzeń robocza w chmurze umożliwia bezproblemowe udostępnianie plików, dzięki czemu osoby pracujące zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji mogą szybko współpracować nad najważniejszymi zadaniami. Scentralizowane przechowywanie w chmurze pomaga uniknąć problemów z kontrolą, dzięki czemu zawsze masz pod ręką najnowszą wersję i możesz zapobiec edycji niewłaściwego pliku.

POLISH-Fileshare-security-1

Dostęp w dowolnym miejscu i czasie

Udostępnianie plików w chmurze tworzy elastyczność dla Twojego zespołu i klientów, dostęp do dokumentów mozna uzyskać natychmiast na dowolnym urządzeniu - gdziekolwiek, kiedykolwiek. Odbiorcy Twojego pliku mogą go podejrzeć, wysłać lub pobrać na dowolnym urządzeniu bez konta RamBase.

FileShare-zero-transfer-limits

Zerowe limity transferu

Nieważne, jaki jest rozmiar plików Twojego projektu. File Share nie ma ograniczeń co do rozmiaru i ilości plików, które musisz przesłać. Przechowuj i udostępniaj pliki oraz uzyskuj do nich zdalny dostęp, gdy tego potrzebujesz. 

FileShare-Secure-Cloud-Storage-2

Bezpieczne przechowywanie w chmurze

Wiadomości e-mail są podatne na ataki, gdy pliki są udostępniane przez niezabezpieczone serwery. RamBase chroni Twoje dokumenty i umożliwia ściślejszą kontrolę nad udostępnianiem ich online. Są zabezpieczone poziomami uprawnień i datami wygaśnięcia, możesz określić, którzy użytkownicy mają uprawnienia do przeglądania, edytowania lub pobierania plików. 

File Share obejmuje całkowity dostęp do pełnego zakresu narzędzi RamBase, które są częścią zarządzania dokumentacją. Ta nowa funkcjonalność daje firmom wszystko, czego potrzebują do dostarczania gotowych plików projektowych, które napędzają wyniki dla ich klientów.

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis