iScala 3.2 jest już dostępna!

17 kwietnia 2018

Nowy moduł importu z plików Excel’a

System pozwala na import danych z plików Excel korzystając z zarówno z nowych jaki i wcześniej zapisanych definicji. Zakres danych, które można zaimportować zależy od licencji oraz uprawnień użytkownika. Przykładowo użytkownik, który nie ma uprawnień do zmiany kont i wymiarów księgowych nie będzie mógł zrobić tego poprzez import z Excel’a. System wspiera import zarówno z rozszerzeniem .xls jak i .xlsx, przypisywanie poszczególnych pół

 


Aplikacje mobilne

Wraz systemem iScala 3.2 są dostępne trzy aplikacje mobilne. Mobile Warehouse Manager – aplikacja do obsługi magazynu z rozszerzonymi możliwościami oraz dwie nowe aplikacje: Sales Order Manager – do obsługi zamówień sprzedaży i Requisitions Manager – do obsługi zapotrzebowania.

           


Zwiększone zarządzanie i kontrola

Aby pomóc Państwu spełnić wymagania prawne - w tym nadchodzące rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) - wprowadzono szereg aktualizacji, w tym:

• Rozszerzony system uprawnień, który pozwala łatwiej zarządzać i kontrolować kto ma dostęp do różnych elementów systemu iScala. Dzięki temu użytkownicy będą mogli zobaczyć i otworzyć tylko te pozycje, do których mają dostęp, ponieważ pozycje menu będą automatycznie odfiltrowywane na podstawie przyznanych uprawnień.

• Udoskonalone funkcje audytu - w tym nowy protokół Efektywne uprawnienia - które uproszczą zarządzanie i przegląd przyznanych uprawnień.

• Możliwość oznaczenia rekordu klienta jako nieaktywnego. Dodatkowo, rekord klienta może zostać również zanonimizowany i uniemożliwiony w nowych działaniach, takich jak zamówienia sprzedaży.

Dla ułatwienia Pańswu spełnienia wymagań dotyczących bezpieczeństwa danych i zapewnić, że tylko zatwierdzeni użytkownicy mają dostęp do poufnych informacji, wprowadzono nową strukturę uprawnień.

Jeśli chcesz zobaczyć jakie te oraz inne funkcje dostępne w nowej wersji systemu - umów się na prezentację  iScala 3.2!

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis