Epicor Customer Day 2019 w Warszawie – czas na podsumowanie!

24 maja 2019

Tradycyjnie jak co roku w maju Epicor Software Corporation wraz z partnerami, w tym między innymi firmą Todis Consulting zorganizował Dzień Klienta Epicor. Konferencja odbyła się z dala od zgiełku wielkiego miasta, w uroczo położonym Businessman Institute, na obrzeżach Warszawy.

Licznie przybyli klienci, podczas całodniowej konferencji, mieli okazję wymienić doświadczenia z użytkowania rozwiązań firmy Epicor, porozmawiać z konsultantami na temat  bieżącego korzystania z systemu oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe podczas lunchu. Ponadto eksperci przedstawili najnowsze rozwiązania i trendy na rynku IT. Zaprezentowano zarówno funkcjonalności systemu Epicor ERP, jak również najnowszej wersji oprogramowania iScala 3.3.

Konferencję rozpoczął swoją prezentacją Dirk Loehmann – Regional Vice President Continental Europe w firmie Epicor. Następnie zebrani uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z działaniem systemu Epicor ERP 10.2.400, którego praktyczne zastosowanie i podstawowe funkcje bardzo ciekawie, podczas interaktywnej prezentacji przedstawiła Elżbieta Wiśniewska, konsultantka w firmie Todis. Natomiast Nina Domingo – Director of Product Management w firmie Epicor przedstawiła system iScala. Zaprezentowane zostały udoskonalenia najnowszej wersji systemu iScala 3.3 – m.in. narzędzia do raportowania, rozwiązania dla produkcji, planowania, zarządzania zasobami ludzkimi, oraz cykl życia produktu i plany rozwoju.

Zaprezentowane zostało także najnowsze narzędzie analityczne – EDA, opracowane przez firmę Phocas we współpracy z Epicor Software. Dzięki przedstawionemu rozwiązaniu firmy mogą wykorzystywać i przekształcać gromadzone w systemach informacje na konkretne, atrakcyjne wizualnie i przydatne w praktycznym użyciu raporty.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także prezentacje dwóch innych konsultantów firmy Todis. Sylwester Knez  przedstawił bardzo gorący w ostatnim czasie temat sprawozdań finansowych w formacie JPK oraz możliwości, jakie daje autorskie rozwiązanie firmy Todis Consulting w tym zakresie – JPK_SF, a Karol Statek podsumował rok z RODO. Była to także bardzo ciekawa część konferencji, zawierająca informacje dotyczące reakcji zarówno przedsiębiorców, jak i dostawców biznesowych systemów informatycznych na wymogi wynikające z rozporządzenia RODO oraz wnioski i potrzeby na przyszłość. Prezentacja zawierała także funkcjonalności systemu iScala 3.3 (oraz wersji wcześniejszej – 3.2) będące odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców spowodowane wdrożeniem rozporządzenia. Konferencję zakończyło wystąpienie dotyczące błędów merytorycznych oraz formalnych w plikach JPK.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konferencji. Mamy nadzieję, że miło spędzili Państwo z nami czas, a zdobyta wiedza okaże się pomocna w codziennej pracy z naszymi rozwiązaniami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem.

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis