Deltek Insight, Orlando/USA, 18-21.11.2019

30 września 2019

Czterodniowe wydarzenie stanowi doskonałą okazję do zdobycia informacji na temat osiągnięć firmy Deltek, wszelkich szkoleń dotyczących oferowanych produktów oraz najlepszych praktyk czy też studiów przypadków prezentowanych przez użytkowników i ekspertów firmy Deltek.  Konferencja to przede wszystkim możliwość spotkania, rozmowy z przedstawicielami Delteka o przyszłości, rozwoju firmy oraz planowanych strategiach biznesowych.

Dlaczego warto?

 • Poszerz swoją wiedzę:

Dołącz do warsztatów odbywających się przed konferencją, wybierając odpowiednie sesje dostosowane do Twojej branży i uzyskaj informacje o najnowszych produktach i usługach od organizatora oraz partnerów.

 • Rozwiń sieć biznesową:

Spotykaj się z innymi uczestnikami konferencji, między sesjami oraz podczas wieczornych wydarzeń. Wymieniaj się doświadczeniem oraz spostrzeżeniami, rozwijaj sieć biznesowych kontaktów.

 • Przekaż wiedzę:

Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania od ekspertów Deltek w sesjach 1:1 i wykorzystaj zdobyte materiały i wiedzę, aby podzielić się nimi ze współpracownikami i podjąć decyzję o kierunku rozwoju firmy.

 • Dołącz do Deltek Project Nation oraz projektu #deltekcares:

Deltek Project Nation to blog ekspertów firmy Deltek oraz przedstawicieli branży poświęcony transformacyjnym trendom, technologii oraz zagadnieniom kształtującym firmy, których działalność oparta jest  na projektach. #deltekcares z kolei wspiera organizacje charytatywne wspomagające leczenie na całym świecie. 

Termin: 18-21.11.2019

Miejsce: Orlando, Hotel Gaylord Palms

ZAREJESTRUJ SIĘ


Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik  Dziękujemy za zainteresowanie!

  Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

  Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

  Pozdrawiamy,

  Zespół Todis