Co nowego w systemie WorkBook?

11 sierpnia 2021

Najważniejsze zmiany:

NOWA TERMINOLOGIA  REGIONU AMERYKI PÓŁNOCNEJ

WorkBook 13 oferuje swoim klientom z Ameryki Północnej możliwość korzystania z interfejsu w standardowej terminologii agencyjnej, która opowiada lokalizacji. Ułatwia to przeprowadzanie szkoleń dla lokalnych pracowników i ulepsza korzystanie z systemu zapewniając dokładniejszy wgląd w dane operacyjne.

Na przykład niektóre z najbardziej znaczących zmian terminologicznych obejmują tłumaczenie z Dłużnika na Klienta Rozliczeniowego, Wierzyciela na Dostawcę, Projekty na Kampanię i Zadania na Projekty.

ULEPSZENIA INTERFEJSU UŻYTKOWNIKA I ŚRODOWISKA UŻYTKOWNIKA

Obok nowego estetycznego wyglądu interfejsu, producent udostępnił kilka ulepszeń w skrzynce odbiorczej oraz konwersacjach. Możliwe jest przesyłanie linków do stron w konwersacji, aby ułatwić odszukanie odniesienia. Ta wersja ułatwia również konwersację poprzez automatyczne wypełnianie listy nazw podczas dodawania @callout, a także umożliwia administratorowi usuwanie lub ukrywanie starych i niepotrzebnych komentarzy.

ULEPSZENIE PROGNOZOWANIA PRZYCHODÓW

Obecna wersja zapewnia klientom korzystającym z modułu Finansowego większą elastyczność w zakresie uzyskania potrzebnych danych finansowych, które uzyskują wybierając prognozowanie przychodów na poziomie netto lub brutto.

Zapraszamy do rejestracji na Deltek Insight 2021, gdzie uzyskają Państwo dodatkowe informacje na temat nowości oraz zapowiedzi produktowych.

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis