Todis Consulting w gronie kluczowych dostawców rozwiązań IT w Polsce wg magazynu Computerworld – ranking TOP 200

09 lipca 2024

Raport zawiera ponad 65 rankingów, w tym "Największe firmy informatyczne w Polsce", w którym znalazło się 367 podmiotów o przychodach ze sprzedaży rozwiązań i usług IT co najmniej 1 mln zł. Wśrod nich firma Todis Consulting Group. Cieszymy się, iż udało nam się znaleźć w gronie najlepszych dostawców IT i zachować niezmienny wzrost.

„Computerworld TOP 200” to największy, najbardziej szczegółowy raport o stanie polskiego ICT. Każda firma pojawiająca się w raporcie „Computerworld TOP200” jest analizowana pod kątem kilkudziesięciu parametrów. Przygotowanie materiału tabelarycznego to skomplikowany proces analizy i zestawiania danych kilkuset przedsiębiorstw do 65 tabel zgromadzonych w sześciu kategoriach, przedstawiających przychody firm IT w ujęciach: koniunktury, sektorów, do których prowadzą sprzedaż, produktów (działy dotyczące usług, sprzętu i oprogramowania) oraz kategorii specjalnej – telekomunikacji. Dzięki tak dużej pracy jest możliwe uchwycenie istotnych danych i trendów rynkowych, a przede wszystkim zmierzyć wartość całego rynku ICT w Polsce.

Redakcja Computerworld, przy okazji ankietowania firm ICT i zbierania wyników finansowych, pyta również przedstawicie firm o ich nastroje rynkowe. A te wcale nie są złe. 8 na 10 firm ocenia przyszłoroczną koniunkturę rynku ICT jako lepszą bądź taką samą.

Oczywiście, firmy borykają się też z wyzwaniami, jak choćby braki kadrowe, szczególnie widoczne w obszarze kompetencji developingu, ale nie przysłania to optymizmu dalszych wzrostów rynkowych i poczucia stabilności branży.

Czy przewidywania rynku się sprawdzą? Zobaczymy za rok. Teraz natomiast jest czas na zrozumienie 2023 roku i wyciąganie wniosków

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis