System iScala Epicor ERP w zestawieniu Gazety Finansowej jako jeden z najlepszych systemów ERP na rynku

21 marca 2022

iScala to kompletny, zintegrowany system wspierający zarządzanie w średnich firmach usługowych, produkcyjnych i handlowych, działających w takich branżach, jak przemysł chemiczny i farmaceutyczny, przemysł elektromaszynowy, projektowanie, elektronika, podzespoły samochodowe, pakowane artykuły konsumpcyjne, hotelarstwo usługi finansowe.

iScala zawiera pakiet funkcjonalności odpowiadający potrzebom nawet bardzo rozbudowanych przedsiębiorstw.

Poszczególne moduły narzędzia to: Zarządzanie finansami, produkcją, serwisem, logistyką, łańcuchem dostaw (SCM), analizy i raporty, zarządzanie umowami, projektami czy relacjami z klientem (CRM).

Funkcje integracji dostępne w oprogramowaniu iScala Epicor ERP umożliwiają konfigurację procesów biznesowych i łączność z zewnętrznym i wewnętrznym łańcuchem dostaw w celu zapewnienia przejrzystości i automatyzacji handlu. Dzięki temu przedsiębiorstwa są w stanie obniżyć koszty operacyjne, skrócić czas obrotu towarami i zapewnić dostęp do informacji na temat podaży i popytu. Szeroki zakres funkcjonalności oprogramowania iScala Epicor ERP, od zarządzania klientami, poprzez produkcję, do obsługi posprzedażowej, umożliwia szybkie wdrożenie i automatyzację procesów kluczowych dla branży w każdym zakątku świata. iScala jest również systemem „otwartym” na współprace z innym oprogramowaniem.

Raport do pobranie TUTAJ 

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis