Deltek Maconomy w firmie z sektora inżynieryjnego

26 kwietnia 2011

Tauw opiera swoją działalność głównie na prowadzeniu badań i realizacji projektów. Praca nad nimi odbywa się w interdyscyplinarnych zespołach. Wcześniej firma korzystała z wewnętrznego systemu, który nie zapewniał optymalnego wsparcia procesów biznesowych. Znalezienie zintegrowanego rozwiązania, odpowiadającego potrzebom przedsiębiorstwa, wymagało przeprowadziła dokładnej analizy pod kątem zgodności z projektami, standaryzacji procesów oraz metod działań operacyjnych.

Dodatkowo, firma szukała rozwiązania, które mogłoby usprawnić i przyspieszyć procesy decyzyjne, dzięki poprawie przepływu informacji, zarówno w odniesieniu do pracowników, jak i w samych projektów. Oprogramowanie Deltek Maconomy dedykowane firmom doradczym charakteryzuje się wysokim dopasowaniem do złożonych wymagań Tauw. Firma zdecydowała się na wdrożenie pełnej wersji oprogramowania, obejmującej zarządzanie relacjami z klientami, zarządzanie finansami, rozliczenia, zarządzanie ofertami, planowanie i zarządzanie zasobami oraz czasem.

- Chcemy, aby nasza firma prowadzona była w oparciu o najlepsze praktyki. Aby osiągnąć ten cel, potrzebujemy nowego, zintegrowanego rozwiązania - mówi Bram de Borst, CEO Tauw Group. – Deltek Maconomy w pełni odpowiada naszym potrzebom, umożliwiając standaryzację oraz optymalizację procesów biznesowych i metod operacyjnych we wszystkich biurach zlokalizowanych w Europie. Wdrożenie systemu pozwoli nam skorzystać również z szeregu usprawnień, jeśli chodzi o przepływ danych, zarówno w zakresie zarządzania projektami, jak i pracownikami. Nasi menedżerowie dysponują teraz wszelkimi informacjami niezbędnymi do podejmowania decyzji popartych rzetelną wiedzą. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy zwiększyć naszą wydajność i poprawić jakość świadczonych usług. W efekcie, zyskają na tym również nasi klienci.

- Fakt, że Tauw będzie korzystać z naszego oprogramowania we wszystkich swoich odziałach na terenie Europy jest najlepszym dowodem naszych osiągnięć, jeśli chodzi o budowanie globalnego zasięgu i wysoką skuteczność w dostarczaniu rozwiązań branżowych dla firm inżynieryjnych. Czekamy ma moment, gdy będziemy mogli pomóc Tauw we wdrożeniu naszego oprogramowania. Pozwoli to prowadzić działalność z wykorzystaniem w pełni zintegrowanego system – mówi Henk Jan Onstwedder, dyrektor zarządzający Deltek w Holandii.

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis