Avega Group

01 września 2011

Firma Avega Group AB, jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich firm konsultingowych, podjęła decyzję o implementacji Deltek Maconomy, systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP. W ramach projektu zostanie również wprowadzona aplikacja Business Intelligence - Deltek Maconomy Analytix, usprawniająca proces podejmowania decyzji zarządczych. Oba systemy wpisują się w potrzeby organizacji, zapewniając elastyczne narzędzia kontroli biznesowej oraz bieżącej analizy.
 
Avega jest firmą konsultingową oferującą swoje usługi z zakresu doradztwa biznesowego i informatycznego. Składa się z 19 podmiotów organizacyjnych i zatrudnia 340 pracowników w 3 oddziałach w Szwecji. Podstawowym kryterium wyboru systemu Deltek Maconomy była specjalizacja dostawcy rozwiązania na rynku usług profesjonalnych oraz liczne referencje klientów z branży konsultingowej.
 
„Kiedy decydowaliśmy o wyborze nowego rozwiązania dla naszego przedsiębiorstwa, przeszliśmy przez bardzo dokładny proces oceny poszczególnych dostawców. W efekcie okazało się, że Deltek Maconomy spełnia wszystkie nasze wymagania dotyczące poprawy dostarczanych analiz biznesowych oraz sposobów zarządzania firmą. Przede wszystkim byliśmy pod wrażeniem możliwości w zakresie wielowymiarowego raportowania, umożliwiającego dokładny wgląd w działalność organizacji.” - mówi Jan Rosenholm, CEO Avega.
 
„Dzięki współpracy z Avega Group umocnimy pozycję lidera na rynku aplikacji klasy ERP dla firm konsultingowych. Firma jest profesjonalną organizacją, dlatego mamy ogromną nadzieję pomagać jej w prowadzeniu biznesu teraz oraz w przyszłości” - mówi Stefan Grahn, dyrektor zarządzający, Deltek Szwecja.
 
System Deltek Maconomy Consulting Solution został stworzony dla firm doradczych, konsultingowych, badawczych oraz innych przedsiębiorstw z sektora usług profesjonalnych. Pozwala na zwiększenie zyskowności i poprawę jakości świadczonych usług poprzez lepszą i efektywniejszą kontrolę projektów. System łączy w sobie funkcjonalności do zarządzania projektami, zarządzania zasobami oraz finansami. System wyrósł na gruncie wieloletniego doświadczenia jego twórców, związanego z branżą konsultingowo-doradczą.
 
Avega Group jest firmą konsultingową oferującą usługi w zakresie doradztwa biznesowego i implementacji systemów informatycznych. Strategia biznesowa firmy opiera się na szczegółowym dopasowaniu umiejętności i specjalizacji konsultantów do wymagań klientów – umożliwiając tym samym osiąganie wspólnego sukcesu. Avega Group AB została założona w 2000 roku, jest notowana na sztokholmskim NASDAQ OMX. Zatrudnia 340 pracowników w Sztokholmie, Göteborgu i Malmö.

Proszę wypełnić formularz, aby pobrać plik    Dziękujemy za zainteresowanie!

    Plik z materiałem jest dostępny do pobrania.

    Kliknij i pobierz „Analiza firm o wysokim wskaźniku wzrostu

    Pozdrawiamy,

    Zespół Todis